Co warto kupić na chrzest?

Chrzciny dziecka to jedna z tych uroczystości, które wśród wielu wzbudzają niemałe emocje. Dużym wyzwaniem bywa wybór odpowiedniego prezentu, który pozostanie dla obdarowanego malucha wspaniałą pamiątką tego dnia. Wiele osób nie wie jednak, na jaki rodzaj upominku postawić. Prezent z okazji chrztu powinien być przecież skromny, ale jednocześnie zapadać w pamięć.

Pamiątka chrztu świętego – jaki prezent sprawdzi się najlepiej?

Małe dzieci rzadko kiedy pamiętają dzień swojego chrztu. Tymczasem zaproszeni z tej okazji goście często chcieliby, aby wręczane dziecku prezenty pozostały z nim na długie lata. Dlatego też świetnym pomysłem może być personalizowana pamiątka chrztu, która nie odwróci uwagi od podniosłości i religijnego aspektu wydarzenia, za to stanowić będzie miły upominek lub dodatek do głównego prezentu. Może też być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych kartek z życzeniami.

Takie pamiątki sprawdzą się jako prezent zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Mogą też przybrać najróżniejszą formę. Od grawerowanych medalików i ozdobnych grzechotek po haftowane na zamówienie ubranka czy kocyki, które posłużą już w dniu samego chrztu. Coraz więcej osób stawia też na oryginalne i personalizowane pudełka na świece oraz skarbonki na wręczane często w tym dniu pieniądze.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia − piętnaście =