O zespole

Zespół serwisu wielorakietematy.pl stanowią zarówno dziennikarze i redaktorzy z wieloletnim doświadczeniem, jak i specjaliści w swoich dziedzinach – na przykład wyposażenia wnętrza, motoryzacji, nowinek technologicznych czy też biznesu. Łączy wszystkich jednak jedno – pasja do pisania i informowania ludzi o ciekawych rzeczach.

Zespół codziennie pracuje, aby nie tylko znaleźć najciekawsze informacje, ale też nad tym, aby jak najatrakcyjniej je przedstawić. Liczymy więc, że artykuły nie tylko wciągną czytelników, ale też będą dla nich inspiracją i motywacją do działania. Dużo więc tekstów ma wymiar praktyczny, choć chcemy, by na portalu znajdowały się też takie, które będą w stanie po prostu zaciekawić i przedstawić otaczający świat z nieco innej, niebanalnej perspektywy.

Ciągle więc pracujemy nad jak najlepszymi tekstami, ale jeśli ktoś chciałby nam w tym pomóc – również otwieramy szeroko drzwi naszej redakcji. Jesteśmy gotowi współpracować z nowymi ludźmi w wielu formach. Warunek jest jednak jeden – pasja do wiedzy i do pisania.