Co jest istotne w wyborze krzesła?

Designerskie, proste, fantastycznie funkcjonalne albo może elegancko gięte, klasyczne – najważniejsze by były wygodne i piękne. Krzesło, zaraz obok łóżka i stołu, najważniejszy mebel w mieszkaniu. Niewielki element wyposażenia, który stał się dla nas koniecznością, coraz częściej łamie granicę między czystą funkcją a dziełem sztuki użytkowej. Problemem, jaki możemy napotkać poszukując krzeseł wpasowujących się w nowoczesny design, jest jedynie ich ogromny wybór na rynku. Ale dobre wzornictwo mamy wpisane w tradycję. Możemy się też poszczycić fabrykami produkującymi krzesła doskonałej jakości. Wiele ciekawych wzorów, idealnie pasujących do współczesnych przestrzeni, produkuje Paged – jedna z nielicznych firm na świecie wykonujących krzesła z giętego drewna.

Wpływ stylu

Niezależnie czy pokochaliśmy styl skandynawski, czy bliższy nam jest łączący niedoskonałość z elegancją wabi sabi, czy może już uwodzi nas swoja urodą i klasą mindfulness, krzesła idealnie dopasowane znajdziemy bez trudu.  Czasem to jedno wydawać by się mogło zwykłe krzesło może zmobilizować nas do przeprowadzenia większych zmian w mieszkaniu, czasem wystarczy ono do tego,  by już dobrze znane wnętrze nabrało nowego blasku. Wiele tak inspirujących wzorów można znaleźć na https://euforma.pl/kategoria-produktu/meble/krzesla/

Mając tak wiele możliwości możemy się poczuć zagubieni,prawda? Wybierając krzesła do swojego mieszkania, musimy pamiętać o najważniejszym – to my będziemy z nich korzystać, to my będziemy codziennie na nie patrzeć, to nam ma być na nich wygodnie i to nam właśnie mają się podobać.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

10 + 8 =