Eleganckie dodatki dla kobiet i mężczyzn

Wybrane produkty dla pań

O tym, czy ktoś wygląda elegancko, decyduje nie tylko ubiór, ale i zastosowane dodatki. Odpowiednio dobrane potrafią podkreślić atuty urody i nadać stylizacji wyrazistości oraz stylu. Jednym z najważniejszych dodatków każdej eleganckiej kobiety jest biżuteria. Idealnie dobrana biżuteria powinna być efektowna, lecz delikatna. Nie należy również przesadzać z ilością. Na szyi elegancko prezentować się będzie cienki łańcuszek wykonany z białego złota z delikatnym wisiorkiem.

Sięgnąć można również po pierścionki, kolczyki czy broszki. Do najbardziej klasycznych dodatków należy kopertówka czarna. Ta niewielka torebka nigdy nie wychodzi z mody i świetnie sprawdza się niemal w każdej stylizacji. Panie, które chcą wyglądać nie tylko elegancko, ale i efektownie mogą zdecydować się na bardziej ekstrawaganckie kapelusze, toczki, chusty czy apaszki.

Stylowe dodatki dla panów

Jednym z najważniejszych eleganckich dodatków dla panów jest zegarek. Dobrej jakości zegarek dodaje klasy oraz stylu. W szafie każdego mężczyzny powinien znaleźć się również pasek wykonany z naturalnej skóry, wyposażony w efektowną klamrę. W tym wypadku należy unikać produktów wykonanych ze skór syntetycznych. Elegancki mężczyzna nie może także zapominać o butach. Podczas oficjalnych imprez czy spotkań najlepiej sprawdzą się klasyczne skórzane buty w czarnym kolorze.

W innych sytuacjach można zdecydować się na wygodne i stylowe męskie trzewiki. Tego rodzaju obuwie jest dostępne w wielu wzorach i kolorach. Do eleganckich męskich dodatków zaliczyć można także krawaty i spinki do mankietów. Wzór i wygląd krawata oraz spinek powinien być dopasowany zarówno do okazji, jak i charakteru mężczyzny.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

10 + dwa =