Obrączki z jakich materiałów wyglądają najbardziej efektownie?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Obrączki to wyjątkowy rodzaj biżuterii, który nie tylko ma towarzyszyć nam w najważniejszym dniu życia, czyli w czasie ceremonii ślubnej, ale też symbolizować miłość i przywiązanie przez resztę życia. Nic więc dziwnego, że wybór ten powinien być podyktowany przede wszystkim trwałością kruszcu oraz własnymi preferencjami. Jakie obrączki są obecnie najmodniejsze i najbardziej przyciągają uwagę?

Różne odcienie złota i łączenie różnych materiałów

Wszyscy, którym zależy na oryginalności, z pewnością powinni sięgnąć po obrączki wykonane z połączenia białego złota oraz drewna lub drewna oraz węgla. Taki rodzaj biżuterii świetnie wpisze się w gust zwłaszcza tych osób, które na co dzień preferują minimalizm i cenią sobie życie w zgodzie z naturą. Warto jednak pamiętać, że najciekawszymi na rynku obrączkami są aktualnie te, które łączą w sobie różne rodzaje kruszcu, np. obrączki trójkolorowe, wykonane m.in. ze stropu złota białego, żółtego oraz różowego lub czerwonego. Takie modele wspaniale współgrają z pierścionkami zarówno ze srebra, jak i złota.

Ciekawym rozwiązaniem dla osób lubiących nowoczesny i nieco ekscentryczny styl będą również obrączki wolframowe, czyli wykonane z węglika wolframu. Występują one w rozmaitych wariantach kolorystycznych, takich jak np. czerń w połączeniu z błękitem, czerń z tęczowym paskiem lub po prostu w odcieniu klasycznych szarości. Tymczasem tytanowe obrączki z elementami żółtego bądź różowego złota świetnie wpiszą się w gust osób ceniących sobie niewymuszoną elegancję.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Dlaczego należy zwracać uwagę na materiał podczas zakupów odzieży dla dzieci?
Dlaczego należy zwracać uwagę na materiał podczas zakupów odzieży dla dzieci?
Młodzi rodzice niekiedy nie zdają sobie jeszcze sprawy, że skóra dziecka jest niezwykle wrażliwa i podatna na wszelkiego rodzaju podrażnienia, […]
Jak zapakować przesyłkę, żeby nie uległa zniszczeniu?
Jak zapakować przesyłkę, żeby nie uległa zniszczeniu?
Obecny rynek nie opiera się już na wymianie towarów twarzą w twarz z klientem, lecz w dużo większym stopniu na […]
Jak usprawnić funkcjonowanie sklepu?
Jak usprawnić funkcjonowanie sklepu?
Kiedy jesteśmy właścicielami sklepu, nie ważne, czy jest to mały, osiedlowy sklepik, czy średniej wielkości market, musimy robić wszystko, by […]