Obrączki z jakich materiałów wyglądają najbardziej efektownie?

Obrączki to wyjątkowy rodzaj biżuterii, który nie tylko ma towarzyszyć nam w najważniejszym dniu życia, czyli w czasie ceremonii ślubnej, ale też symbolizować miłość i przywiązanie przez resztę życia. Nic więc dziwnego, że wybór ten powinien być podyktowany przede wszystkim trwałością kruszcu oraz własnymi preferencjami. Jakie obrączki są obecnie najmodniejsze i najbardziej przyciągają uwagę?

Różne odcienie złota i łączenie różnych materiałów

Wszyscy, którym zależy na oryginalności, z pewnością powinni sięgnąć po obrączki wykonane z połączenia białego złota oraz drewna lub drewna oraz węgla. Taki rodzaj biżuterii świetnie wpisze się w gust zwłaszcza tych osób, które na co dzień preferują minimalizm i cenią sobie życie w zgodzie z naturą. Warto jednak pamiętać, że najciekawszymi na rynku obrączkami są aktualnie te, które łączą w sobie różne rodzaje kruszcu, np. obrączki trójkolorowe, wykonane m.in. ze stropu złota białego, żółtego oraz różowego lub czerwonego. Takie modele wspaniale współgrają z pierścionkami zarówno ze srebra, jak i złota.

Ciekawym rozwiązaniem dla osób lubiących nowoczesny i nieco ekscentryczny styl będą również obrączki wolframowe, czyli wykonane z węglika wolframu. Występują one w rozmaitych wariantach kolorystycznych, takich jak np. czerń w połączeniu z błękitem, czerń z tęczowym paskiem lub po prostu w odcieniu klasycznych szarości. Tymczasem tytanowe obrączki z elementami żółtego bądź różowego złota świetnie wpiszą się w gust osób ceniących sobie niewymuszoną elegancję.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 + 3 =