Wnętrze zainspirowane Indiami

Zagraniczne kultury coraz bardziej przebijają się do polskiej codzienności. Osoby zainteresowane nimi mogą znacznie odchodzić od przyjętych standardów w wielu aspektach- od kuchni po wystrój pomieszczeń. Zwłaszcza w tym drugim przypadku widoczna jest rewolucja. To, co zwykle widzimy na filmach (co nawet w nich pokazane jest jako coś niecodziennego) jest codziennością coraz większej ilości osób także w Polsce. Najbardziej widoczna jest kultura indyjska, która coraz częściej gości w domach Polaków. By poczuć indyjski klimat najczęściej wystarczy pójść do stylizowanej indyjskiej restauracji. Wystylizowanie domu na wzór indyjski jest jednak o wiele bardziej wymagające.

Co powinno się znaleźć we wnętrzu zainspirowanym Indiami?
Przede wszystkim wnętrze, które jest stylizowane na indyjskie powinno być kolorowe. Nie ma mowy o minimalizmie oraz prostocie. Indyjskie klimaty są pełne swojego rodzaju przepychu oraz kolorów. Czasami ciekawe rzeczy można znaleźć na targach staroci, jednak coraz częściej rzeczy potrzebne do wystroju można znaleźć w specjalnych sklepach internetowych. Doskonale spiszą się proste, postarzane meble, które będą robiły wrażenie wysłużonych. W kwestiach ozdób, nie może zabraknąć złotych figurek, które nadadzą ciekawy klimat pomieszczeniu. Na półkach czy szufladach mogą znaleźć się także świeczki.

To co jednak najbardziej będzie stanowiło o indyjskim stylu, to różnokolorowe dywany (także na ścianach) czy także złota pościel lub poduszki. Powinny dominować obłe kształty, tak charakterystyczne dla tej kultury. W gruncie rzeczy nie jest to nic trudnego.

Bogatą ofertę mebli w stylu indyjskim znajdziesz na przykład na stronie: https://www.bella-decor.pl.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × trzy =