Dekoracje z wikliny – hit ostatnich lat

W ostatnich latach prawdziwą furorę robią dekoracje wykonane z naturalnych materiałów. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się ozdoby wiklinowe, które oprócz wspaniałego wyglądu pełnią też nierzadko pożyteczne funkcje. Dodajmy, że znakomicie spisują się one zarówno we wnętrzach domów, jak i w ogrodach czy na tarasach. Mowa tutaj m.in. o lekkich meblach, matach wiklinowych i płotkach, a także osłonach na doniczki. Wiele z nich można zamówić w specjalnych sklepach takich jak wiklinowy-ogrod.pl. Są to oczywiście jedynie przykłady, bo takich dekoracji jest na rynku o wiele więcej.

Zaaranżuj wnętrza swojego domu i ogród z pomysłem

Jeśli zależy nam na urządzeniu pomieszczeń domowych lub przestrzeni ogrodowej w ciekawej stylistyce, powinniśmy koniecznie postawić na meble i dodatki wykonane z wikliny. Stoły, fotele, sofy i stoliki kawowe z plecionki są estetyczne i niezwykle lekkie, w związku z czym można je dowolnie przestawiać w mieszkaniu, a na dodatek bez problemu wynosić na taras czy do ogrodu. To ogromny plus dla osób uwielbiających nieustanne kombinowanie i zmiany w aranżacji.

Z kolei przykładem wspaniałych dekoracji do domu są koszyki i kosze na poduszki czy pościel (o różnych rozmiarach i kształtach), pozwalające zaoszczędzić sporo miejsca i nadające wnętrzom przytulnego charakteru. Na uwagę zasługują też stylowe lampy z kloszem wykonanym z plecionki oraz osłonki na doniczki z kwiatami. 

W ogrodzie natomiast oprócz wspomnianych mebli idealnie sprawdzą się parawany z wikliny, służące do wydzielania poszczególnych stref (np. jadalnej i wypoczynkowej) oraz ochrony przed wścibskim wzrokiem postronnych osób z ulicy czy sąsiadów z posesji obok. Ich duży wybór można znaleźć na https://www.wiklinowy-ogrod.pl/parawany-c-5.html. Poza tym przydatne okażą się maty wiklinowe, dzięki którym skutecznie osłonimy brzydki płot, mur czy balkon. 

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × jeden =