Doświadczony projektant wnętrz Poznań, Warszawa, Gdańsk – jak go znaleźć?

Wszyscy wiemy, że nie jest łatwo znaleźć doświadczonego projektanta wnętrz. Ofert pod frazą projektant wnętrz Poznań, Warszawa, czy Kraków jest mnóstwo i każda kolejna wydaje się lepsza od poprzedniej, jednak jak możemy mieć pewność, że ta, którą wybierzemy, na pewno będzie korzystna?

Od czego zaczynamy?

Po pierwsze, nie wpadaj w pułapkę przekonania, że duża agencja ma większe doświadczenie niż mała! Wiele agencji ma bardzo małe doświadczenie, ale zatrudnia artystów z wizją, przez co mogą oferować świetne usługi w przystępnych cenach.

Po drugie, nie bój się zadawać pytań przed podpisaniem umowy! Profesjonalista powinien treściwie i ochoczo odpowiedzieć na każde pytanie, które możesz mieć na temat usług, w końcu to Ty płacisz!

Po trzecie, jeśli projektant/ firma na swojej stronie internetowej, nie posiada zbyt wielu informacji, a jedyne czego się dowiadujesz odwiedzając ją, to to, że to usługi – „projektant wnętrz Poznań”, unikaj tego typu niepewnych ofert, gdyż może to być oszustwo!

Czym charakteryzuje się profesjonalista?

Załóżmy, że przeszukując przytoczoną wcześniej frazę – projektant wnętrz Poznań, znajdujemy specjalistę, czym powinien się odznaczać?

  • Zdolnością do rozpoznania potencjału w każdej przestrzeni;
  • Umiejętnością tworzenia harmonii pomiędzy wszystkimi elementami w pomieszczeniu;
  • Wyczuciem koloru, kształtu, tekstury i formy;
  • Znajomością charakteru stosowanych materiałów – ich właściwości, trwałości i opłacalności;
  • Kreatywnością – to najważniejsza z cech u projektanta wnętrz.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć − sześć =