Jak dobrać prawidłową fryzurę do kształtu twarzy?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Odpowiednia fryzura może sprawić, że będziesz wyglądać młodziej, szczuplej i bardziej atrakcyjnie.

Jednak wybór odpowiedniej fryzury nie zawsze jest łatwy. Damskie fryzury są dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach, a niektóre z nich będą wyglądać na Tobie lepiej niż inne.

Kształt twarzy jest jednym z najważniejszych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze fryzury. Odpowiednia fryzura może podkreślić Twoje najlepsze cechy twarzy, ukrywając jednocześnie wszelkie niedoskonałości.

Oto kilka najczęściej spotykanych kształtów twarzy:

Owalna 

Twoja twarz jest dłuższa niż szeroka, z wysokim czołem i zaokrąglonym podbródkiem. Ten kształt twarzy może być schlebiany przez wiele różnych fryzur, takich jak włosy do ramion z warstwami lub grzywką, która obramowuje twarz, lub krótka fryzura typu bob, która spada tuż poniżej linii brody.

Okrągła 

Twoja twarz jest bardziej okrągła niż owalna i wydaje się być najszersza przy kościach policzkowych. Możesz wybrać cieniowaną fryzurę z grzywką lub grzywką zaczesaną na bok, która będzie opadać na czoło. Możesz też wypróbować długiego boba, który będzie opadał tuż poniżej linii brody, co nada Twojej twarzy elegancki wygląd, który doda jej wysokości i pomoże wydłużyć linię szyi.

Serce 

Twoja twarz przypomina kształtem serce, gdy jest najszersza przy policzkach, ale zwęża się w okolicy podbródka, nadając jej kształt odwróconego trójkąta.

Jeśli chcesz zmienić swoja obecnie posiadaną fryzurę, to fryzjer Poznań, jest miastem, gdzie bez problemu to osiągniesz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak postępować ze zużytym sprzętem elektronicznym?
Jak postępować ze zużytym sprzętem elektronicznym?
Szacuje się, że około 90 procent wszystkich odpadów elektronicznych trafia na składowiska, gdzie może powodować zanieczyszczenie gleby i wody. Elektronika […]
Jakie rodzaje strzykawek są używane przez lekarzy i pielęgniarki?
Jakie rodzaje strzykawek są używane przez lekarzy i pielęgniarki?
W szpitalach oraz innych placówkach medycznych wykorzystuje się powszechnie liczne instrumenty przydatne przy zabiegach. Jednymi z najbardziej popularnych są strzykawki. […]
Jakie ubrania niemowlęce nabyć dla swojego dziecka?
Jakie ubrania niemowlęce nabyć dla swojego dziecka?
Kupno odpowiedniej odzieży dla niemowlęcia jest sporym wyzwaniem. W końcu musi ona spełniać szereg warunków. Ważne są m.in. komfort malucha […]