Jak wybrać odpowiedni dystrybutor wody do biura?

Trudno wyobrazić sobie pracę w biurze bez nieograniczonego dostępu do wody. Plastikowe butelki z wodą są nieekologiczne i większość firm rezygnuje z takiego rozwiązania, wybierając dystrybutory wody. Są one zdecydowanie bardziej przyjazne dla środowiska, wygodne w obsłudze, zdecydowanie tańsze i coraz częściej posiadają wygląd pasujący nawet do eleganckich biur.

Rodzaje dystrybutorów

Na rynku znaleźć można dystrybutory, które wykorzystują wodę wodociągową, a dzięki zastosowanym filtrom wpływają pozytywnie na jej walory zdrowotne i smakowe. Jest to rozwiązanie coraz częściej wybierane przez firmy, zarówno ze względu na cenę, jak i chęć dbania o środowisko. Innym rozwiązaniem są urządzenia z wodą mineralną zimną lub ciepła, ale dodatkową opcją jest woda gazowana. Oprócz wody mineralnej można także wybrać wodę alkaliczną, która ma świetne walory zdrowotne. Wiele ciekawych przykładów można znaleźć tutaj: https://www.aqua-logic.pl.

Wybierając opcję do biura, warto wziąć także pod uwagę, czy mamy miejsce do magazynowania. Jeśli nie, najlepiej wybrać system bezbutelkowy. Co więcej, jeśli biuro jest niewielkie, ciekawą opcją są tak zwane dystrybutory nablatowe, które można postawić na stole, albo na szafce kuchennej.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pięć × trzy =