Jakie są typy lamp sufitowych?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Lampy sufitowe występują w wielu różnych stylach i rozmiarach. Rodzaj lampy sufitowej, którą wybierzesz, będzie zależał od wielkości pomieszczenia i rodzaju efektu świetlnego, jaki zamierzasz uzyskać. Niektóre mają do 100 lub więcej świateł, podczas gdy inne mają jedną żarówkę. Mogą być wykonane ze szkła, metalu, tkaniny lub tworzywa sztucznego. Można je również znaleźć w szerokiej gamie kolorów i wykończeń. Oto lista kilku najpopularniejszych z nich:

Żyrandol

Żyrandole są świetne do tworzenia eleganckiej atmosfery w Twoim domu. Zwykle składają się z kryształów, które dodają blasku i połysku do każdego pomieszczenia. Mogą być zawieszone na suficie lub na haku żyrandola.

Globe 

Lampa sufitowa Globe to okrągła oprawa oświetleniowa, która od dziesięcioleci cieszy się popularnością ze względu na możliwość zapewnienia miękkiego oświetlenia w każdym pomieszczeniu w domu. Te lampy mają otwartą górę, więc mogą być również używane jako kinkiety, jeśli potrzebujesz więcej światła na konkretnym obszarze lub powierzchni.

Montaż podtynkowy 

Lampy sufitowe takie jak oczka ledowe sufitowe montowane są bezpośrednio na suficie bez widocznego osprzętu pokazującego powierzchnię nad nim, co nadaje mu atrakcyjny wygląd, zapewniając jednocześnie dużo światła dla każdego pomieszczenia w domu.

Wiszące 

Lampy wiszące to kolejny rodzaj lamp, które mogą być montowane bezpośrednio na suficie bez widocznego sprzętu pokazującego na powierzchni nad nim, co daje mu atrakcyjny wygląd, zapewniając jednocześnie dużo światła dla każdego pomieszczenia w domu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie kroki należy podjąć, aby uczestniczyć w treningu EMS?
Jakie kroki należy podjąć, aby uczestniczyć w treningu EMS?
Trening EMS to świetny sposób na poprawę napięcia mięśniowego i zwiększenie siły. Zanim jednak zaczniesz korzystać z urządzeń EMS, musisz […]
Kto może wypożyczyć samochód?
Kto może wypożyczyć samochód?
Wypożyczalnie samochodowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony klientów. Wynika to przede wszystkim z tego, że za stosunkowo niewielkie […]
Jak postępować ze zużytym sprzętem elektronicznym?
Jak postępować ze zużytym sprzętem elektronicznym?
Szacuje się, że około 90 procent wszystkich odpadów elektronicznych trafia na składowiska, gdzie może powodować zanieczyszczenie gleby i wody. Elektronika […]