Jakie udogodnienia cenią sobie pracownicy w swoich miejscach pracy?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie ma wątpliwości, że pracownicy cenią sobie udogodnienia w miejscu pracy. Według badań przeprowadzonych przez OfficeTeam, 92% badanych pracowników przyznało, że bierze pod uwagę udogodnienia w miejscu pracy przy podejmowaniu decyzji o wyborze miejsca pracy.

Jakie są najbardziej pożądane dodatki w miejscu pracy?

Udogodnienia mogą obejmować wszystko, od darmowego jedzenia i kawy po członkostwo w siłowni i pralni na miejscu. Jeśli chodzi o udogodnienia, opcji nie brakuje:

Darmowe jedzenie

Darmowy lunch lub śniadanie to zawsze mile widziany dodatek. Wiele firm oferuje pracownikom możliwość przyniesienia własnego lunchu i spożywania go przy biurku, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Inne firmy oferują lunch w formie cateringu raz lub dwa razy w tygodniu w godzinach pracy. Niektórzy pracodawcy zapewniają nawet w pełni zaopatrzoną kuchnię, w której pracownicy mogą się częstować kawą i przekąskami w ciągu dnia.

Elektroniczne wnioski urlopowe

Elektroniczne wnioski o urlop pozwalają pracownikom wziąć wolne bez konieczności wypełniania formularzy lub składania ich osobiście. Pomaga to usprawnić proces i może zmniejszyć liczbę opuszczonych dni pracy z powodu choroby lub osobistych nagłych wypadków. Elektroniczne wnioski urlopowe pomagają również zmniejszyć ilość papierowej roboty i zaoszczędzić pieniądze firmy poprzez zmniejszenie ilości zużytego papieru. Niektóre firmy oferują nawet szkolenia online dla nowych pracowników, aby mogli swobodnie korzystać z systemu przed rozpoczęciem pracy.

Członkostwo w siłowni

Siłownie są świetnym sposobem na zachowanie zdrowia i kondycji, ale są również doskonałym benefitem dla pracowników. Wiele firm oferuje członkostwo w różnych siłowniach w okolicy, dzięki czemu pracownicy mogą skupić się na swoim zdrowiu podczas pracy, zamiast spędzać godziny jeżdżąc tam i z powrotem z siłowni. Niektórzy pracodawcy zapewniają nawet darmowych trenerów dla pracowników, którzy chcą dodatkowej pomocy w dojściu do formy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak stworzyć funkcjonalne mieszkanie?
Jak stworzyć funkcjonalne mieszkanie?
Kiedy przeprowadzamy się do nowego mieszkania, musimy przede wszystkim bardzo postarać się, by było ono funkcjonalne. Przecież spędzimy w nim […]
Czy elektryczne ogrzewanie jest opłacalne?
Czy elektryczne ogrzewanie jest opłacalne?
Z całą pewnością ogrzewanie domu metodami, które generują duże rachunki za prąd nie jest ekonomiczne. Ale czy na pewno?  Można […]
Jak otworzyć sklep z odzieżą – Poradnik dla przedsiębiorców
Jak otworzyć sklep z odzieżą – Poradnik dla przedsiębiorców
Otwarcie sklepu odzieżowego jest marzeniem wielu przedsiębiorców. To może być ekscytujące doświadczenie, ale to również dużo pracy. Oprócz znalezienia odpowiedniej […]