Jakie zaproszenia wybrać na ślub, a jakie na urodziny?

Organizując przyjęcie, chcemy, aby wszyscy nasi goście przybyli i miło spędzili czas. Zanim jednak dojdzie to takiego spotkania, trzeba tych gości zaprosić. Zazwyczaj wysyłamy lub wręczamy im zaproszenia. A jak dobrze dobrać zaproszenie?

Wybór zaproszenia

Powinno być ono po pierwsze dostosowane do typu przyjęcia i do wieku zaproszonych osób. Jeżeli zapraszamy na ślub, zaproszenie musi być eleganckie. Ślub przecież jest ważnym i bardzo uroczystym wydarzeniem w życiu pary młodej. Nie musicie wybierać zaproszeń poważnych. Możecie zdecydować się na te zabawne, które spowodują, że Wasi goście będą się uśmiechać, czytając je. Ciekawą propozycją są zaproszenia ślubne w pasku. Są to zaproszenia niestandardowe, które z pewnością przyciągną uwagę zaproszonych gości.

Zaproszenie na urodziny musi być wesołe i żartobliwe. Zapraszacie swoich znajomych, przyjaciół oraz rodzinę na świętowanie urodzin. Wskazane jest, by zaproszenie takie było w intensywnych kolorach. Nie musi być standardowo prostokątne. Może równie dobrze być kwadratowe, okrągłe lub nawet trójkątne. Wszystko zależy od tego jak bardzo szalone zaproszenie chcecie mieć.

Treść zaproszenia nie musi być poważna. Powinna informować gdzie odbędzie się przyjęcie oraz kto zaprasza. Do zaproszenia na urodziny możecie dodać swoje zdjęcie z jakimś ciekawym komentarzem. Różne wzory na tę okazję można znaleźć na https://inviteyou.pl/.

Ważne jest, aby umieć dostosować zaproszenie do okazji. Inne zaproszenie będzie na ślub, inne na urodziny czy chrzciny. Jeżeli nie jesteście pewni, czy Wasze zaproszenie jest odpowiednie do sytuacji, poproście kogoś bliskiego o pomoc w wyborze.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × 3 =