Nasiona Orange Bud – co warto wiedzieć?

Orange Bud to znana odmiana hybrydowa, która zdobyła ogromną popularność. Powstała z połączenia Orange Skunk (matka) i Blueberry Sativa (ojciec). Mają one bardzo silny i słodki zapach, który jest wynikiem wysokiej zawartości mircenu w nich zawartego. W ciągu ostatnich kilku lat kolekcja nasion marihuany stała się coraz bardziej popularna

Jak pachną nasiona Orange Bud?

Zapach Orange Buds jest bardzo silny i słodki, przypominający pomarańcze. Mówi się, że niektórzy ludzie nawet dostają nutę wanilii lub czekolady, kiedy wąchają te nasiona marihuany. Jest to spowodowane wysoką zawartością mircenu w nich. Jej kolekcjonerskie nasiona znajdziesz na stronie https://ganjafarmer.com.pl/498-orange.

Gdzie można przechowywać kolekcjonerskie nasiona?

Kolekcjonerskie nasiona marihuany można przechowywać w chłodnym, ciemnym miejscu. Nie należy ich pozostawiać w bezpośrednim świetle słonecznym ani w żadnym innym źródle ciepła, ponieważ spowoduje to ich uszkodzenie.

Jaka jest różnica między kolekcjonerskimi nasionami marihuany a zwykłymi nasionami marihuany?

Istnieją dwie główne różnice. Nasiona marihuany przeznaczone do kolekcjonowania są zazwyczaj sprzedawane w szklanych pojemnikach lub na kartach handlowych przypominających karty baseballowe, co czyni je dobrym sposobem na pokazanie swojej kolekcji.

Czy hodowanie nasion jest w Polsce legalne?

Nie, uprawa nasion w Polsce nie jest legalna. Prawo stanowi, że nasiona marihuany można otrzymać tylko z przepisu lekarza, a hodowcy mają zakaz ich sprzedaży.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × jeden =