Nowe ubrania na jesień – co dobrze jest kupić?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Z drzew zaczynają spadać liście, pogoda się zmienia, każdy dzień jest coraz chłodniejszy. To znak, że nadchodzi jesień, a razem z nią czas na zmianę garderoby. Co warto mieć w szafie, aby być gotowym na nadejście nowej pory roku?

Sweterki

Jedną z rzeczy, za które wiele z nas kocha jesień (oprócz wieczorów z ulubionym filmem, gorącą czekoladą i kocem) są sweterki. Długie, krótkie, rozpinane, przez głowę – wybór jest wręcz nieskończony i każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapewnia nam nie tylko ogromny wybór i wygodę, ale możemy tam również znaleźć propozycje stylizacji z danym produktem. Miękkie, przyjemne materiały, które otulają nasze ciało potrafią sprawić, że zniesiemy pogodnie nawet najbardziej szary, jesienny dzień.

Nakrycia głowy

Wiele z nas rezygnuje z tej części garderoby i decyduje się na nią jedynie w ostateczności, najczęściej podczas ostrych, zimowych mrozów. Niepotrzebnie. Zakładając czapkę nie tylko będzie nam dużo cieplej, ale tym detalem możemy również całkowicie zmienić charakter stylizacji. Modne ostatnio berety czy kapelusze nadadzą szyku i elegancji, a kolorowa czapka z pewnością sprawi, że nasz strój stanie się bardziej oryginalny, a my będziemy się wyróżniać.

Kolory

Podczas szarych i niekiedy ponurych dni jesieni, warto na własną rękę ożywić ulice miast i dodać nieco koloru. Dla niektórych może być to mało funkcjonalne rozwiązanie, dlatego nie musimy decydować się na jaskrawy płaszcz czy kurtkę. Wystarczy niewielki kolorowy akcent jak szalik czy wspomniana wcześniej czapka, która będzie niewielką inwestycją, a znacząco wpłynie na całość naszej stylizacji. W szukaniu inspiracji na pewno pomoże nam niejeden sklep odzieżowy online.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie meble warto mieć w salonie?
Jakie meble warto mieć w salonie?
Salon to najbardziej wielofunkcyjne pomieszczenie w całym domu – służy do przyjmowania gości, do relaksu przed telewizorem, nierzadko jest też […]
Jak wybierać właściwe ubrania, tworzone zgodnie z najnowszymi trendami?
Jak wybierać właściwe ubrania, tworzone zgodnie z najnowszymi trendami?
Dobrze dobrane, zgodne z naszym stylem i osobowością ubranie może zdziałać cuda. Z drugiej strony za ciasna lub zbyt workowata, […]
Jak wybrać dobre korki?
Jak wybrać dobre korki?
Piłka nożna to jeden z najpopularniejszych sportów na świecie, nie powinno więc nikogo dziwić, że tak wiele chłopców (i nie […]