Jak dbać o higienę wnętrz przemysłowych?

Wnętrza przemysłowe i duże obiekty magazynowe wymagają regularnego sprzątania, obejmującego zwłaszcza odkurzanie i mycie powierzchni płaskich oraz mycie szyb i sprzętów użytkowych. Należy to robić wyłącznie za pomocą profesjonalnych urządzeń i środków czystości, ponieważ gwarantuje to bardziej efektywną i wydajniejszą pracę. Na rynku istnieje wiele firm wyspecjalizowanych w tym zadaniu. Wykorzystują one m.in. specjalne odkurzacze, czyściwa (w roli i w odcinkach), szorowarki, polerki, myjki, szczotki, preparaty w formie płynu i sprayu, proszki czy neutralizatory nieprzyjemnego zapachu. 

Produkty drogeryjne zupełnie się nie sprawdzają 

Czyszczenie hal przemysłowych i magazynowych należy zawsze przeprowadzać przy użyciu dedykowanych do tego celu sprzętów i środków chemicznych, gdyż tylko w ten sposób istnieje możliwość skutecznego usunięcia skomplikowanych zabrudzeń w postaci odczynników chemicznych, smaru oraz plam olejowych i paliwowych. Podstawowym działaniem jest eliminowanie kurzu z powierzchni płaskich za pomocą nowoczesnego odkurzacza, odznaczającego się ponadprzeciętną mocą ssącą. W tej roli znakomicie sprawdza się odkurzacz Henry, wyjątkowo wytrzymały i zapewniający maksimum wygody. Oprócz tego niezbędne są następujące czynności:

– zamiatanie podłóg i usuwanie brudu zlokalizowanego bezpośrednio przy suficie oraz instalacjach technicznych 

– mycie wszelkich elementów przeszklonych, posadzek (betonowych, kamiennych, gresowych, z płytek itp.) i części wchodzących w skład infrastruktury technicznej

– czyszczenie zaawansowanych pod względem konstrukcyjnym maszyn i urządzeń

– neutralizowanie wyjątkowo nieprzyjemnych zapachów

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 + 3 =