Najmodniejsze kurtki na zimę

W sklepach wciąż trwają wiosenno-letnie wyprzedaże. To oznaka tego, że czas pomyśleć o przygotowaniu ubrań na zimę. Co będzie modne tego sezonu? Najważniejszym elementem garderoby w sezonie jesienno-zimowym są oczywiście kurtki. Przedstawiamy najmodniejsze kurtki na zimę!

 

Moda damska – kurtki zimowe damskie

Kurtki na sezon zimowy powinny być przede wszystkim funkcjonalne. Trendy w ostatnich sezonach bardzo sprzyjają tej funkcjonalności. Producenci dbają o to, aby kurtki były nie tylko ciekawe fasonem, modne kolorystycznie, ale przede wszystkim ciepłe. W ofertach sklepów znajdziemy krótkie, ale także dłuższe modele kurtek, które zostały wyposażone w futerko. Spełnia ono nie tylko funkcję zabezpieczającą przed niskimi temperaturami, chłodem, wiatrem, ale także funkcję urozmaicenia stylizacji. Najmodniejsze kurtki na zimę to kurtki z kolorowymi futerkami, tymi wszywanymi jako podszewka i otaczającymi kaptur.  W sezonie zimowym modne będą zarówno kurtki w klasycznych kolorach, zwłaszcza zgaszona zieleń, ale także odważne i nienudne intensywne kolory, zwłaszcza różowy.

 

Moda męska – kurtki zimowe męskie

Jeśli chodzi o modę męską sprawa wygląda podobnie. Mężczyźni zwracają uwagę przede wszystkim na funkcjonalność, dlatego duża ilość kieszeni czyni kurtki zimowe atrakcyjnymi i modnymi. Futerko wokół kaptura to także modny element. Kurtki zimowe męskie nie są już wielkimi, niedopasowanymi puchowymi workami. Najmodniejsze są te modele, które można dopasować do sylwetki.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

14 + 9 =