Poznajemy kosmetyki z Dalekiego Wschodu

Zadbana kobieca cera to synonim wysokiej pozycji społecznej i życiowej harmonii. Z myślą o długowieczności i higienie powinniśmy dbać o nią w odpowiedzialny i sprawdzony sposób. Obecnie producenci coraz chętniej dzielą się takimi rozwiązaniami ze światem. Poznaj kosmetyki koreańskie i różnice w porównaniu z produktami tradycyjnymi.

Kompleksowa pielęgnacja skóry

Oparte na kulturowych osiągnięciach i wypracowanych przez lata recepturach produkty zapewniają wysokie bezpieczeństwo i przenikliwe działanie. W ich składzie znajdują się wyłącznie składniki organiczne bez osławionych PEGów, parabenów czy barwników. Osoby stroniące od wyrobów zwierzęcych nie powinny martwić się, że na takie natrafią. Opakowania są estetycznie zaprojektowane, dzięki czemu świetnie prezentują się na półce pośród całej kolekcji. Same są biogredowalne, redukując tym samym szkodliwość dla środowiska naturalnego.

Kosmetyki marki tiande polska tworzone są w zgodzie z kanonami tamtejszej medycyny, których rezultatem jest wyraźny efekt oczyszczający i odmładzający. Kremy ochronne na bazie ziół zapobiegają powstawaniu zmarszczek i jednocześnie intensywnie nawilżają skórę. Orientalne maseczki z wyciągami i cząsteczkami korzennymi okazują się skutecznym narzędziem w regeneracji i uelastycznianiu skóry. Przeciwutleniające peelingi zwężając pory, pomagają uregulować okresy złuszczania. Codzienny makijaż urozmaicają pomadki z zawartością olejków i wosku candelilla. Ciekawą propozycją na co dzień są palety cieni do powiek i tusze do rzęs nadające głębi i wyrazistości kobiecemu wdziękowi.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pięć × cztery =