Sala na wesele w mieście czy pod miastem – co wybrać?

Ślub powinien być wydarzeniem wyjątkowym. Cała oprawa powinna być podporządkowana uroczystości i jej odświętnemu charakterowi. Dobrze jest zachować prywatność uczestników oraz gości weselnych. Wybierając dom weselny w mieście, nie mamy kłopotu z dojazdem. Niestety nie zawsze może być to wymarzona lokalizacja obiektu. Dużo większą swobodę zarówno w planowaniu samego przyjęcia, jak i doborze otoczenia obiektu mają hotele wybudowane poza terenami miejskimi.

Zalety obiektów podmiejskich

 

Przykładem takiej wyjątkowej oferty jest hotel Autos. Wynajmujący nowożeńcy mają do dyspozycji nowoczesny obiekt z salą bankietową. Dodatkowo położony on jest w środku puszczy. Piękna przyroda i las nadają miejscu wyjątkowego uroku. Kameralne miejsce przypadnie do gustu każdemu planującemu wesele lub inną uroczystość rodzinną. Tak zaciszna sala na wesele w okolicach Bydgoszczy z pewnością spełni wymagania przyszłych nowożeńców.

Nie trzeba rezygnować z uroków przebywania poza miastem z powodu odległości. Obiekt jest położony pomiędzy dwoma dużymi miastami, co ułatwia zaplanowanie dowozu gości weselnych, jak również skraca czas podróży.

Teren wokół takiego podmiejskiego hotelu dodatkowo umożliwia przeprowadzenie uroczystości na świeżym powietrzu. To modna ostatnio atrakcja weselna. Swobodna atmosfera sprawia, że goście zapamiętają na długo takie spotkanie. W takim wypadku powinniśmy spytać o możliwość wynajęcia namiotów ogrodowych i parkietu dla osób tańczących. Warto więc przemyśleć taką decyzję i uświadomić sobie jakie zalety posiada sala weselna z dala od miejskiego zgiełku. Oprawa uroczystości może znacząco podnieść atrakcyjność ślubu i wesela.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

10 − 8 =