W jakiej formie podziękować gościom weselnym?

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu dwojga osób. Coraz częściej oprócz przyjmowania upominków, młoda para również obdarowuje gości weselnych w ramach wdzięczności za przybycie na uroczystość. Podziękowania dla gości, stały się właściwie obowiązkowym elementem każdej imprezy weselnej. Drobiazgi wręczane gościom, są już nie tylko pamiątkami, ale doskonałym uzupełnieniem dekoracji sali, dzięki czemu mamy piękne dodatki w trakcie imprezy i niezapomniane pamiątki dla przybyłych na jej zakończenie.

Jak dobrać odpowiednie prezenty w podziękowaniu dla gości?

Doskonałym pomysłem na podziękowania dla gości weselnych są drobne upominki. Odpowiednio dobrane, przez lata będą kojarzyły się z najszczęśliwszym dniem w życiu pary młodej. Wszystko zależy od stylu uroczystości weselnej i inwencji nowożeńców.

Mini słoiczki z miodem lub ozdobne woreczki z lawendą – przewiązane wstążeczka na której zawiśnie mała wizytówka z napisem „Dziękujemy” lub imionami młodych i datą ślubu, będą idealnym uzupełnieniem dekoracji wesela w stylu wiejskim lub boho oraz niezapomnianą pamiątką i podziękowaniem.

Małe buteleczki z markowym alkoholem lub czekoladki w stylowym opakowaniu – opatrzone ozdobnymi naklejkami z dedykacją staną się idealnym podziękowaniem dla gości przybyłych na przyjęcie w eleganckim stylu.

Bez względu na to co wybierzemy, ważne, żeby było to coś co nawet po wielu latach będzie kojarzyło się naszym gościom z udaną zabawą. Ze względu na coraz większa popularność takich upominków, żadna para młoda nie będzie miała problemu z dobraniem odpowiedniego podziękowania.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

trzy × 3 =