Co trzeba wiedzieć o manicure hybrydowym?

Hybrydowy manicure w ostatnich latach zyskał na ogromnej popularności. Stał się on wręcz wybawieniem dla kobiet, ponieważ dzięki niemu mogą cieszyć się zadbanymi dłońmi i pięknymi paznokciami nawet przez kilka tygodni. Obecnie praktycznie każdy salon kosmetyczny oferuje swoim klientom tego typu usługi.

Dlaczego warto zdecydować się na manicure hybrydowy?

Lakier hybrydowy utrzymuje się na paznokciach nawet do 3 tygodni. Po tym czasie pojawia się odrost i konieczne jest jego zdjęcie i nałożenie nowego. Na rynku dostępnych jest wiele firm oferujących lakiery hybrydowe w szerokiej gamie kolorystycznej. Do jednych z najpopularniejszych należą kosmetyki Neonail, które zapewniają doskonałą trwałość i wygląd. Paznokcie można także ozdobić różnymi pyłkami i foliami. Wykonanie manicure hybrydowego w salonie zajmuje około 2 godzin, ale można go z powodzeniem wykonać samodzielnie w domu. W tym celu warto zaopatrzyć się w zestaw startowy i zapoznać z instrukcjami jego wykonania, które można znaleźć w internecie. Warto pamiętać, że lakiery hybrydowe mogą wywoływać uczulenia, dlatego konieczne jest przeprowadzenie testu.

Dobrze robić sobie przerwę od tego rodzaju manicure co kilka miesięcy, aby paznokcie miały czas na regenerację. W tym czasie warto aplikować na nie odżywki i preparaty wzmacniające. Lakier hybrydowy można zdejmować na sposoby. Pierwszym jest stosowanie nasączonych w acetonie wacików, które przykłada się do płytki na kilka minut. Rozmiękczy on lakier i można go usunąć za pomocą pilnika. Drugi z nich przeznaczony dla profesjonalistów to użycie frezarki.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 − 10 =