Jak dobrać buty do eleganckiej stylizacji?

Chcąc skomponować odpowiednią stylizację, bierzmy pod uwagę nie tylko walory estetyczne naszych ubrać, ale to, co chcemy dzięki nim osiągnąć. Naszym celem może być np. optyczne wyszczuplenie ciała, wyeksponowanie poszczególnych jego partii i tym podobne. Przy tym wszystkim, trzeba zadbać też, aby każdy element naszej stylizacji był częścią spójnej całości. Od nakryć głowy — jeśli są częścią stylizacji, przez sukienki, spódnice, spodnie czy tuniki, aż po buty. Przyjrzymy się tym ostatnim i spróbujmy ustalić uniwersalne zasady, którymi należy kierować się, by osiągnąć perfekcyjną harmonię w naszej szafie. 

Nieśmiertelny minimalizm, czyli dobieramy buty do naszej stylizacji

Kiedy ustalimy nasz budżet, możemy przyjrzeć się sklepom oferującym pożądany przez nas fason butów. Będzie on ściśle zależny od serca naszej stylizacji, czyli elementu, wokół którego zbudujemy całość. Jeśli dobierzemy klasyczną, elegancką „małą czarną”, przy doborze obuwia dbajmy o minimalizm. Pasujące kolorystycznie, czarne szpilki, będą wyśmienitym wyborem. W internecie nie będziemy mieć kłopotów z ich znalezieniem. Modne buty w bardzo atrakcyjnych cenach będzie można dostać m.in. na witrynie https://stili.pl/.

Ostatnimi czasy coraz częściej decydujemy się na dość krzykliwe, niemal ekstrawaganckie elementy. To moment, w którym bardzo łatwo stracić poczucie dobrego smaku i przesadzić, czyniąc naszą stylizację nieco „tanią”. Postępowanie w takich przypadkach nie jest na szczęście skomplikowane – wkładając wyróżniające się buty, takie jak szpilki srebrne, poświęćmy uwagę dobraniu reszty garderoby w taki sposób, by swoim minimalizmem równoważyła całość. Dobranie własnej stylizacji nie jest wcale takie trudne.

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 + 19 =