Jaki infokiosk wybrać?

/
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Coraz więcej przedsiębiorstw i instytucji publicznych decyduje się na wykorzystanie infokiosków w swoich punktach usługowych oraz w innych miejscach, w których te mogą okazać się przydatne. Jaki infomat sprawdzi się w Twoim przypadku? Czy warto wybierać rozwiązania w postaci gotowych modeli, czy może lepiej spróbować jak najdokładniej dostosować urządzenie do swoich potrzeb?

Przed zakupem infomatów należy zastanowić się nad kilkoma kwestiami, z których najważniejszymi są miejsce ich ustawienia oraz przeznaczenie. Gdzie umieszczone będą nośniki? Jakie treści będą na nich prezentowane? Od odpowiedzi na pierwsze pytanie zależeć będzie typ obudowy, którą wybierzemy, z kolei ustalenie rodzaju wyświetlanych materiałów pozwoli trafniej dobrać oprogramowanie.

Multimedialne nośniki idealnie dostosowane do potrzeb Twojej firmy

Firma TDC Polska pomoże Ci zdefiniować potrzeby Twoje i przyszłych użytkowników infokiosków i stworzyć urządzenia, które najlepiej sprawdzą się w swojej roli. Możliwości wykorzystania kiosków multimedialnych są praktycznie nieograniczone, zwłaszcza że mogą być one wyposażone w szereg urządzeń peryferyjnych, takich jak klawiatury, drukarki, czytniki kart i wiele innych. Oprogramowanie SCEO®Software obecne w kioskach multimedialnych firmy TDC Polska pozwala na niezwykle szerokie wykorzystanie urządzeń. Mogą one przykładowo pełnić funkcję automatów drukujących numery w nowoczesnych systemach kolejkowych obowiązujących w urzędach, biletomatów, punktów informacji przy konkretnych obiektach czy interaktywnych tablic z opisem dzieł sztuki lub eksponatów w galeriach sztuki i muzeach.

Każdy infokiosk jest wyposażony w ekran dotykowy oraz komputer. Ekrany mogą mieć różną wielkość w zależności od rodzaju treści, jakie będą na nich wyświetlane. Ich rodzaj dostosowuje się do warunków – wewnątrz budynku lub zewnętrznych – w których będą one użytkowane tak, aby korzystanie z nich było komfortowe. Ekrany mogą być zamontowane w orientacji pionowej lub poziomej. Dzięki temu, że reagują na dotyk, użytkownicy mogą w łatwy i intuicyjny sposób korzystać z ich zawartości. 

Nowoczesny design

Infokioski oferowane przez firmę TDC Polska są projektowane zgodnie z oczekiwaniami klienta nie tylko pod względem funkcjonalności, ale także wyglądu. Oznacza to, że ich design może być w pełni dostosowany do aranżacji przestrzeni, w jakiej znajdą się urządzenia. Ich kształt, kolor oraz forma mogą być dowolne. Możliwe jest również obrandowanie infomatów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie musi być dobre krzesło dla gracza?
Jakie musi być dobre krzesło dla gracza?
Coraz bardziej popularne wśród graczy i osób, pracujących przy komputerze są fotele gamingowe. Różnią się one od zwykłych krzeseł biurowych, […]
Czego może się nauczyć dziecko w żłobku?
Czego może się nauczyć dziecko w żłobku?
Żłobek to miejsce, w którym niemowlęta i maluchy są pod opieką pracowników żłobka. Żłobek to nie tylko miejsce, w którym […]
Listwa cokołowa i jej zalety
Listwa cokołowa i jej zalety
Urządzając wnętrze, warto zadbać o detale, które sprawią, że wykończenie będzie estetyczne oraz dopięte na ostatni guzik. Wiele osób zastanawia […]