Jaki infokiosk wybrać?

Coraz więcej przedsiębiorstw i instytucji publicznych decyduje się na wykorzystanie infokiosków w swoich punktach usługowych oraz w innych miejscach, w których te mogą okazać się przydatne. Jaki infomat sprawdzi się w Twoim przypadku? Czy warto wybierać rozwiązania w postaci gotowych modeli, czy może lepiej spróbować jak najdokładniej dostosować urządzenie do swoich potrzeb?

Przed zakupem infomatów należy zastanowić się nad kilkoma kwestiami, z których najważniejszymi są miejsce ich ustawienia oraz przeznaczenie. Gdzie umieszczone będą nośniki? Jakie treści będą na nich prezentowane? Od odpowiedzi na pierwsze pytanie zależeć będzie typ obudowy, którą wybierzemy, z kolei ustalenie rodzaju wyświetlanych materiałów pozwoli trafniej dobrać oprogramowanie.

Multimedialne nośniki idealnie dostosowane do potrzeb Twojej firmy

Firma TDC Polska pomoże Ci zdefiniować potrzeby Twoje i przyszłych użytkowników infokiosków i stworzyć urządzenia, które najlepiej sprawdzą się w swojej roli. Możliwości wykorzystania kiosków multimedialnych są praktycznie nieograniczone, zwłaszcza że mogą być one wyposażone w szereg urządzeń peryferyjnych, takich jak klawiatury, drukarki, czytniki kart i wiele innych. Oprogramowanie SCEO®Software obecne w kioskach multimedialnych firmy TDC Polska pozwala na niezwykle szerokie wykorzystanie urządzeń. Mogą one przykładowo pełnić funkcję automatów drukujących numery w nowoczesnych systemach kolejkowych obowiązujących w urzędach, biletomatów, punktów informacji przy konkretnych obiektach czy interaktywnych tablic z opisem dzieł sztuki lub eksponatów w galeriach sztuki i muzeach.

Każdy infokiosk jest wyposażony w ekran dotykowy oraz komputer. Ekrany mogą mieć różną wielkość w zależności od rodzaju treści, jakie będą na nich wyświetlane. Ich rodzaj dostosowuje się do warunków – wewnątrz budynku lub zewnętrznych – w których będą one użytkowane tak, aby korzystanie z nich było komfortowe. Ekrany mogą być zamontowane w orientacji pionowej lub poziomej. Dzięki temu, że reagują na dotyk, użytkownicy mogą w łatwy i intuicyjny sposób korzystać z ich zawartości. 

Nowoczesny design

Infokioski oferowane przez firmę TDC Polska są projektowane zgodnie z oczekiwaniami klienta nie tylko pod względem funkcjonalności, ale także wyglądu. Oznacza to, że ich design może być w pełni dostosowany do aranżacji przestrzeni, w jakiej znajdą się urządzenia. Ich kształt, kolor oraz forma mogą być dowolne. Możliwe jest również obrandowanie infomatów.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 + 8 =