Nowoczesne wyposażenie do baru

Konkurencja w branży gastronomicznej jest bardzo duża, dlatego osoby otwierające bar powinny postawić wyłącznie na wysokiej jakości wyposażenie. Aby serwowanie drinków i koktajli przebiegało niezawodnie, na barze powinna znaleźć się grupa podstawowych akcesoriów, z którymi codzienna praca będzie znacznie łatwiejsza.

Niezbędnik każdego barmana

Nawet jeśli lokal dysponuje zapleczem kuchennym, to i tak w celu zwiększenia wydajności pracy, warto większość sprzętu rozdysponować na barze. Dotyczy to również urządzeń mroźniczych, w których przechowywany jest lód oraz mrożone owoce do koktajli. Dzięki temu, że chłodziarka będzie zawsze pod ręką, to barman będzie w stanie przygotować drinki w znacznie krótszym czasie. Urządzenia tego typu w większości przypadków można montować bezpośrednio pod blatem, dlatego nie zajmują zbyt wiele miejsca. Można je zamówić np. na https://gastrohevi.pl/.

Coraz więcej barów serwuje również ciepłe przekąski, które doskonale komponują się z alkoholowymi trunkami. W takim wypadku urządzenia grzewcze, takie jak podgrzewacz, toster czy frytura, również warto umieścić na barze, szczególnie jeśli nie posiadamy wydzielonej kuchni. A do serwowania potraw warto wykorzystać stylowe naczynia oraz eleganckie sztućce Gerlach Valor, które sprawią, że każda potrawa będzie bardziej wykwintna.

Również kupując wyposażenie barmańskie, takie jak szejkery, blendery czy kruszarkę do lodów, warto postawić na wysokiej jakości produkt, który zadedykowany jest do gastronomii. Tylko wówczas urządzenie będzie działać niezawodnie, również w chwilach najbardziej intensywnego ruchu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwa × dwa =