Sprzedaż owoców – co będzie Ci potrzebne?

Sprzedaż owoców to świetny sposób na finansowanie szkoły lub drużyny sportowej. Jeśli chcesz założyć stoisko z owocami, oto co będzie Ci potrzebne:

Owoce

Najważniejszą częścią każdego stoiska z owocami są same owoce. Nie możesz sprzedawać jabłek, jeśli nie masz żadnych jabłek! Poszukaj lokalnych gospodarstw rolnych, które mogą być skłonne oddać część swoich dodatkowych produktów lub sprawdź w sklepach spożywczych, czy nie mają uszkodzonych lub przejrzałych owoców, których muszą się pozbyć. Jeśli planujesz sprzedawać świeżo krojone owoce (np. plastry arbuza lub truskawki), upewnij się, że twoje stoisko ma chłodzoną witrynę, aby klienci mogli zobaczyć, co dostają przed zakupem.

Skrzynie

Drewniane skrzynki to świetny sposób na wyeksponowanie produktów, zwłaszcza jeśli sprzedajesz świeże owoce i warzywa. Możesz ustawić stół ze skrzynkami na wierzchu lub umieścić je po bokach w otwartej przestrzeni swojego stoiska. Takie skrzynie możesz znaleźć choćby na następującej stronie https://www.makodrew.pl/.

Namiot lub zadaszenie

Mocny, stabilny namiot jest niezbędny, aby zapewnić klientom suchość i wygodę podczas oczekiwania w kolejce po jedzenie. Pomaga on również utrzymać insekty z dala od samego jedzenia, co jest szczególnie ważne, jeśli sprzedajesz świeże produkty, które nie są szczelnie zapakowane w folię.

Stoły

Dobrym pomysłem jest stół lub dwa do ekspozycji produktów, zwłaszcza jeśli sprzedajesz świeże owoce cięte. Możesz również ustawić małe stoisko, na którym klienci będą mogli płacić za swoje zakupy. Jeśli masz wystarczająco duży obszar, ustaw kilka stołów piknikowych lub ławek, przy których klienci mogą usiąść i zjeść. Zadaszenie pomoże utrzymać ich w suchości i komforcie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sześć − 6 =