Wynajem busa na wycieczkę – na co zwrócić uwagę

Coraz więcej osób planujących wyjazd na wakacje lub wycieczkę w większej grupie, bierze pod uwagę wynajem busa. Na co zwrócić uwagę?

Koszt wynajmu

Koszt wynajmu busa może się różnić przede wszystkim w cenie za dobę użytkowania. Zazwyczaj cena jest tym wyższa, im wyższy standard lub wyposażenie pojazdu i im samochód jest młodszy. Niektóre firmy posiadające flotę nakładają ograniczenia ilości kilometrów pokonanych średnio na dobę. Po przekroczeniu tego limitu jest doliczana dodatkowa opłata, na przykład za każdy przekroczony kilometr.

Ponadto, zazwyczaj przed wyruszeniem w drogę trzeba zapłacić kaucję na poczet ewentualnych uszkodzeń. Najczęściej wysokość kaucji również jest uzależniona od wartości samochodu. Z atrakcyjnymi formami wynajmu busa można zapoznać się na finserv.com.pl.

Ubezpieczenie

Oczywiście kiedy decydujemy się na wynajem busa na wycieczkę musimy liczyć się z wszelkimi nieprzewidzianymi zdarzeniami, takimi jak awaria czy kolizja. Dlatego taki pojazd musi być odpowiednio ubezpieczony, żebyśmy nie zostali obciążeni kosztami naprawy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

trzy × 2 =