Dziecięce przebieranki – jakie akcesoria mogą przeistoczyć w ich ulubione postacie?

Księżniczka, wróżka czy ulubiona postać z bajki – dzieci uwielbiają przebieranki. I chętnie to wykorzystują przy każdej możliwej okazji. Obecnie, przebrania są często potrzebne nie tylko podczas karnawałowych bali, lecz także urodzin i innych dziecięcych imprez. Jak pomóc maluchowi stać się ulubionym bohaterem?

Uszyj strój lub kup gotowy

Przygotowanie przebrania dla dziecka może być naprawdę wspaniałą zabawa. Podstawą jest oczywiście dokładne sprawdzenie jak wygląda dana postać i dopasowanie do tego poszczególnych elementów. Jeśli jest to np. księżniczka z ulubionej bajki, niezbędna będzie prawdziwa, balowa kreacja. Falbanki, tiule, brokat – przebranie księżniczki wymaga naprawdę „bogatego” stroju. Uszycie takiej sukni nie będzie problemem dla osoby, która potrafi szyć i sprawnie obsługuje maszynę do szycia. Nie posiadasz takich umiejętności? Kup gotową suknię lub zwróć się o pomoc do krawcowej – taki strój zawsze będzie oryginalny.

Akcesoria, które będą idealne

Dobre przebranie dokładnie odwzorowuje daną postać. Oznacza to, że sama kreacja nie wystarczy. Potrzebne będą wszelkie inne dodatki jak np. diadem i inne atrybuty – w przypadku wspomnianej księżniczki. Dobrze też zadbać o odpowiednią fryzurę. Oczywiście nie należy dziecku farbować włosów! Rozwiązaniem mogą być zaś peruki dla dzieci. Przy ich pomocy można całkowicie odmienić wygląd dziecka, szybko przeistaczając je w ulubioną postać. Takie przebranie będzie kompletne i na pewno spotka się z uznaniem rówieśników. A przede wszystkim – dziecko będzie zachwycone!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście + 10 =