Gdzie pojechać na ferie zimowe z dziećmi?

W realiach dzisiejszej polskiej zimy trudno o prawdziwe, odpowiednie dla tego okresu rozrywki. Próżno szukać spontanicznie lepionych bałwanów, bitew na śnieżki i “aniołków” na śniegu. W miastach jedyną niezmienną tradycją pozostają sztuczne lodowiska. Gdzie więc szukać miejsc, gdzie zarówno dorośli, jak i dzieci znajdą radość w sportach zimowych?

Kierunek – Południe

Południe to najpopularniejszy kierunek ferii zimowych w Polsce. Nie dziwi fakt, że otoczenie gór przyciąga, a im bliżej granicy z naszymi południowymi sąsiadami, tym lepsze jesteśmy w stanie znaleźć widoki. Gdzie jednak rzeczywiście warto się udać? Najczęściej odwiedzanymi miejscami w okresie zimowym są oczywiście okolice takich miast, jak Kraków i Zakopane oraz miejscowości pokroju Białki Tatrzańskiej. Jednak te kierunki zdają się już pękać w szwach od turystów.

Coraz częściej szuka się miejsc z dala od głównego szlaku wypoczynkowego, a pomagają w tym serwisy tego typu, co https://willalala.pl. Jedna z takich perełek to zdobywająca popularność Szczawnica – miasto położone przy granicy ze Słowacją, sąsiadujące z Pienińskim Parkiem Narodowym. Tamtejszy ośrodek Willa Lala to dobry wybór zarówno dla starszych jak i młodszych zimowych wypoczynkowiczów.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 + 9 =