Jak można dotrzeć do Londynu

Zaplanowałaś z koleżanką wyjazd do Londynu. Zobaczenie stolicy Wielkiej Brytanii było Twoim marzeniem od dawna. Chcesz zobaczyć London Bridge oraz Big Bena. Wreszcie się udało i ustaliłyście termin kiedy możecie jechać. Wybrałyście hotel i zarezerwowałyście w nim nocleg. Jedyna kwestia, jaka została do zorganizowania to transport.

Transport do Londynu

Najprościej i najszybciej będzie lecieć samolotem. Jedyny minus tego wyboru to cena za bilety lotnicze. Jeżeli kupicie je z dużym wyprzedzeniem to możecie trafić, że bilety nie będą drogie. Jeżeli jednak chcecie kupić je na kilka dni przed wylotem, to liczcie się z tym, że będą one miały wysoką cenę.
Inną opcją podróży są busy z Anglii do Polski oraz z Polski do Anglii. Wyjeżdżają one z różnych rejonów naszego kraju, więc są powszechnie dostępne. Cena za bilety na pewno nie zwali Was z nóg. Jedyne na co musicie się przygotować to fakt, że trasę Warszawa Londyn bus pokonuje w znacznie dłuższym czasie niż samolot.

Oczywiście, jeżeli macie samochód i czujecie się na siłach to możecie wybrać się w podróż swoim samochodem. Będziecie musiały co prawda przejechać praktycznie całą Europę, by dostać się do Francji i tam Kanałem La Manche przedostać się na wyspy brytyjskie. Pamiętajcie, że w Anglii obowiązuje ruch lewostronny. Dla niektórych kierowców zmiana strony jazdy jest znacznym utrudnieniem.
Gdy już wiecie, jakie są opcje, by dostać się do Londynu, nie zostało nic innego, jak zdecydować się na jedną i zarezerwować sobie bilet na samolot, busa lub nabrać odwagi, aby jechać swoim autem.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 − 6 =