Jakie akcesoria mogą okazać się przydatne podczas zimowych treningów na świeżym powietrzu?

Chłodniejsze dni to idealny moment na treningi na świeżym powietrzu. Niskie temperatury pozwalają bowiem na spalenie nawet dwukrotnie większej liczby kalorii, niż podczas treningu przeprowadzonego w normalnych warunkach. Warto jednak zaopatrzyć się nie tylko w odpowiednie ubranie, lecz także przydatne gadżety. Zobaczmy, które z nich warto posiadać podczas zimowych treningów na świeżym powietrzu.

Gadżety dla sportowców- w co warto się zaopatrzyć?

Gadżety elektroniczne, powstałe z myślą o sportowcach, to przydatne akcesoria, które sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych. Mogą one znacznie uprzyjemnić lub ułatwić przeprowadzany trening. Jednym z najczęściej stosowanych gadżetów, który obecnie cieszy się dużą popularnością, jest zegarek sportowy.

Dzięki temu, że łączy w sobie cechy tradycyjnego zegarka i nowoczesnego urządzenia monitorującego wiele parametrów, chętnie korzysta się z niego podczas codziennych aktywności. Poza sprawdzaniem ilości przebytych kilometrów czy spalanych kalorii może być on wyposażony m.in. w GPS. Jednym z proponowanych modeli jest https://gps.lodz.pl/pl/c/Garmin-FENIX/261.

Innym rodzajem gadżetu, który może być przydatny szczególnie dla biegaczy, jest krokomierz. Świetnie sprawdzi się do mierzenia przebytego dystansu czy pomiaru kalorii. Często znajdziemy również w sklepach monitory aktywności, czyli opaski sportowe, które kontrolują czas naszego snu, a także aktywności fizycznej. Dla wielu z nas niezbędne będą stopery, dzięki którym możliwe będzie mierzenie czasu, a także liczniki rowerowe, powstałe z myślą o kolażach.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × 4 =