Jakie meble należy nabyć do salonu odzieżowego?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Istnieje wiele różnych rodzajów mebli, które można wykorzystać do ekspozycji odzieży. Każdy z nich ma swoje wady i zalety. Najlepszy wybór dla Twojego sklepu będzie zależał od budżetu jakim dysponujesz i ilości dostępnego miejsca.

Popularne typy mebli wykorzystywane w salonach odzieżowych

Manekiny budżetowe

Manekiny te są wykonane z tworzywa sztucznego, dzięki czemu są bardzo lekkie i łatwe do przenoszenia. Można je kupić w różnych wysokościach i stylach, dzięki czemu można znaleźć taki, który będzie pasował do wyglądu wnętrza sklepu.

Manekiny pełnowymiarowe 

Manekiny pełnowymiarowe to naturalnej wielkości wersje ludzi, które zajmują znacznie więcej miejsca niż manekiny budżetowe. Są też droższe od manekinów budżetowych, ale zapewniają bardziej realistyczne wrażenia klientom, którzy chcą przymierzyć ubrania przed zakupem.

Stojaki ekspozycyjne 

Stojaki ekspozycyjne umożliwiają prezentację wielu sztuk odzieży jednocześnie, bez konieczności wieszania każdej sztuki z osobna na wieszaku lub składania ich w niewielki stos na stole lub półce. Możesz kupić stojaki w dowolnym rozmiarze lub kształcie, który pasuje do układu sklepu i jego wystroju, ale zawsze powinny być wystarczająco wytrzymałe, aby utrzymać ciężką odzież bez konieczności zawieszania jej na wieszakach.

W odnalezieniu potrzebnego wyposażenia do sklepów odzieżowych, może pomóc m.in. strona https://vitrumconcept.pl/pl/29-lady-sklepowe, gdzie oprócz wyżej wymienionych akcesoriów, można nabyć również ekskluzywne lady sklepowe.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Moda damska – jakie obuwie wybrać do chodzenia po domu?
Moda damska – jakie obuwie wybrać do chodzenia po domu?
Dom to miejsce, w którym wszyscy chcemy czuć się swobodnie i komfortowo. Nic zatem dziwnego, że codzienne stylizacje noszone typowo […]
Jak prać niemowlęce ubranka dla dzieci?
Jak prać niemowlęce ubranka dla dzieci?
Młodzi rodzice zobowiązani są zwracać uwagę na różnego rodzaju czynniki, które mogłyby w jakimś stopniu zagrażać im pociechom. Wiele niemowląt […]
Mieszkania do wynajęcia – jest ich wiele, jednak jak wybrać to właściwe?
Mieszkania do wynajęcia – jest ich wiele, jednak jak wybrać to właściwe?
Wynajmując mieszkanie musimy zwrócić uwagę na lokalizację i wielkość mieszkania, jego stan i cenę. Ale skąd mamy wiedzieć, że mieszkanie […]