Jakie meble należy nabyć do salonu odzieżowego?

Istnieje wiele różnych rodzajów mebli, które można wykorzystać do ekspozycji odzieży. Każdy z nich ma swoje wady i zalety. Najlepszy wybór dla Twojego sklepu będzie zależał od budżetu jakim dysponujesz i ilości dostępnego miejsca.

Popularne typy mebli wykorzystywane w salonach odzieżowych

Manekiny budżetowe

Manekiny te są wykonane z tworzywa sztucznego, dzięki czemu są bardzo lekkie i łatwe do przenoszenia. Można je kupić w różnych wysokościach i stylach, dzięki czemu można znaleźć taki, który będzie pasował do wyglądu wnętrza sklepu.

Manekiny pełnowymiarowe 

Manekiny pełnowymiarowe to naturalnej wielkości wersje ludzi, które zajmują znacznie więcej miejsca niż manekiny budżetowe. Są też droższe od manekinów budżetowych, ale zapewniają bardziej realistyczne wrażenia klientom, którzy chcą przymierzyć ubrania przed zakupem.

Stojaki ekspozycyjne 

Stojaki ekspozycyjne umożliwiają prezentację wielu sztuk odzieży jednocześnie, bez konieczności wieszania każdej sztuki z osobna na wieszaku lub składania ich w niewielki stos na stole lub półce. Możesz kupić stojaki w dowolnym rozmiarze lub kształcie, który pasuje do układu sklepu i jego wystroju, ale zawsze powinny być wystarczająco wytrzymałe, aby utrzymać ciężką odzież bez konieczności zawieszania jej na wieszakach.

W odnalezieniu potrzebnego wyposażenia do sklepów odzieżowych, może pomóc m.in. strona https://vitrumconcept.pl/pl/29-lady-sklepowe, gdzie oprócz wyżej wymienionych akcesoriów, można nabyć również ekskluzywne lady sklepowe.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście − 13 =