Tablice ledowe – ceny

Tablice ledowe są obecnie jednymi z chętniej kupowanych produktów, jeśli chodzi o reklamę prowadzonej przez nas działalności. Spełniają swoje zadanie w wielu kategoriach i dziedzinach, toteż stosowane mogą być w formie większych telebimów na różnorodnych wydarzeniach, jak i jako małe obiekty reklamowe mające zachęcić przechodnia do zakupu.

Jednym z ważniejszych czynników branych pod uwagę przy zakupie ekranów led jest z pewnością cena. Niestety nie należy ona do największych pozytywów tego produktu, jednak w przypadku bardziej klasycznych i tradycyjnych modeli może okazać się całkiem przystępna. Poza tym, posiadamy również możliwość zainwestowania w wynajem tablic ledowych, co okaże się dużo bardziej wydajnym procesem, jeśli potrzebna na nie jest wyłącznie jednorazowa lub okresowa.

Przechodząc jednak do standardowego cennika tablic ledowych, ceny zaczynają się najczęściej od 100 złotych za najprostsze panele – jednak warto skupić się na produktach o trochę wyższej cenie, ale i lepszej jakości. Zapewnią nam one nie tylko bardziej wyraźne wyświetlanie samego obrazu, ale i zadbają o wyższą trwałość i solidność wykonania. Zatem, myśląc o klasycznej tablicy led powinniśmy skierować się w stronę produktów zaczynających się od 300 czy nawet 400 złotych. Bardziej rozbudowane i efektowne tablice mogą już nas kosztować około 1 czy nawet 2 tysięcy złotych.

Myśląc o zakupie warto zastanowić się nad takim produktem jak tablica świetlna led – nie tylko zadba ona o odpowiednią formę reklamy danej usługi, ale i ułatwi zapamiętanie nazwy firmy przez przechodnia, czy chociaż jej hasła reklamowego. Z kolei, krzyż apteczny led charakteryzuje się niedużą ceną dzięki małym rozmiarom – sprawdzi się standardowo we wszelkich punktach aptecznych.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × dwa =