Jakie usługi świadczy pomoc drogowa?

Pomoc drogowa to usługa, która zapewnia pomoc kierowcom, którzy utknęli na drodze. Usługa pomocy drogowej oferuje pomoc w nagłych wypadkach, takich jak skoki akumulatora lub wymiana opon, a także usługi canwing. Oferuje również pomoc w sytuacjach innych niż awaryjne, takich jak dostawa gazu i holowanie, gdy jest dostępna. Nieocenioną pomoc drogową w nagłych wypadkach możesz znaleźć na stronie https://www.redhol.pl/pomoc-drogowa-olesnica/.

Większość dostawców pomocy drogowej oferuje następujące usługi:

Serwis opon płaskich

Najczęstszym rodzajem usługi świadczonej przez pomoc drogową jest naprawa przebitej opony. Zazwyczaj polega to na przywiezieniu opony zastępczej i jej wymianie, dzięki czemu nie trzeba długo czekać.

Usługa rozruchu skokowego

W przypadku rozładowania akumulatora wystarczy rozrusznik, by znów ruszyć w drogę. Jeśli jednak to nie zadziała lub jeśli nie jesteś pewien, co zrobić w tej sytuacji, najlepiej zadzwonić do eksperta, zamiast próbować czegoś samemu.

Pomoc w zablokowaniu

Jeśli Twój samochód został zablokowany w domu i nie ma nikogo, kto mógłby dostać się do środka i zdobyć dla Ciebie klucze, to pomoc drogowa często może pomóc Ci szybko i łatwo wrócić do pojazdu, bez konieczności wzywania ślusarza i czekania, aż najpierw dotrą do Twojej lokalizacji.

Usługi wyciągania

Jeśli Twój samochód utknął w głębokim śniegu lub błocie, to usługi wyciągania mogą często wyciągnąć go za pomocą specjalnej liny przymocowanej do ciężarówki lub innego pojazdu o wystarczającej mocy i trakcji, aby wyciągnąć inny samochód z potencjalnie niebezpiecznych sytuacji, takich jak te, w których uzyskanie pomocy od innego kierowcy nie jest opcją, ponieważ nie ma innych kierowców.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 − 4 =